Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 

SPA MERKEZİ İŞLETME FONKSİYONLARI DANIŞMANLIĞI


SPA Merkezinin işlevsel olarak yürütülememesinin nedenleri olarak işletme fonksiyonlarının tam olarak yerine getirilemediğini düşünüyorsanız, bu danışmanlık türü tam sizin işletmeniz için!

 

1) SPA HİZMETİ ÜRETİMİ: SPA Merkezinizde hizmet üretimi ile ilgili bir sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Hangi hizmetleri üretiyorsunuz? Hedef kitlenize yönelik mi SPA paketleri oluşturdunuz? SPA hizmeti sunarken müşteri sesini dinliyor musunuz?

 

2) SPA İNSAN KAYNAKLARI: SPA Merkezinde personeliniz (masör, terapist, mazös, satış&pazarlama elemanı vb. ) niteliksel ve niceliksel olarak yetersiz mi?

 

3) SPA TEDARİK: Tedarik ettiğiniz malzeme, ekipman ve makineyi en kaliteli olarak en az maliyete sağlayamıyor musunuz? Tedarikçi portföyünüz zayıf mı? Tedarikçilerinizle iyi iletişim kurup tedarikçi sadakatini sağlayabiliyor musunuz? 

 

4) SPA FİNANS: SPA Merkezinize akılcı yatırımlar yapamıyor musunuz? Gelecekte ilgili sıkıntılarınız mı var? Yatırımlarınızı hangi yollarla finanse ediyorsunuz? Hedeflediğiniz karı elde edemiyor musunuz?

 

5) SPA KALİTE YÖNETİMİ: SPA Merkezinde kaliteli hizmet sunabiliyor musunuz? Şimdiye kadar kaç müşteride müşteri sadakati yaratabildiniz? SPA Merkezinizde süreçlerde karmaşa mı yaşanıyor? Görev tanımlarınız tanımlandı mı? SPA Merkezinizde çalışanlar sizinle çalışmaktan memnun mu? Geribildirimleri topluyor musunuz? SPA Merkezini ve SPA faaliyetlerini geliştirmeye yönelik eylem planları hazırlıyor musunuz?

 

6) SPA SATIŞ VE PAZARLAMA: SPA pazarlaması konusunda yetersiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? SPA Merkezinizde gerçekleştirdiğiniz faaliyetleri hangi yollarla tanıtıyorsunuz? Nasıl bir fiyatlandırma politikanız var? Hedef kitlenizi doğru seçtiğinizi düşünüyor musunuz? Siz kime SPA hizmeti sunduğunuzu biliyor musunuz? Satış çabalarınız yeterli mi? Satış ve Pazarlama için mevcut personeliniz niteliksel ve niceliksel olarak yeterli mi?
 
7) SPA GÜVENLİĞİ: Misafirlerinize hizmet sunarken hem kendi personelinizin hem de müşterilerinizin güvenliğini tam olarak sağlayabiliyor musunuz?


Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır