Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 
 
HAKKIMIZDA

SPA yönetimi deneyimli ve uluslararası projelerde görev yapmış eğitmen ve danışman kadrosuyla, SPA kurumlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda yapılan dış değerlendirmelerle (3. Göz) SPA Merkezlerinin etkinliği ve verimliliği ile ilgili gerekli bilgiler kurumlara sağlanmaktadır.

 
 
SPA & WELLNESS hizmetleri insan sağlığı ile yakından ilgili olduğundan dolayı eğitmenlerimizin özellikle sağlık alanında eğitim görmüş olmaları veya bu alanda çalışma yapmış olmalarını şart koşuyoruz. En az 10 yıllık SPA & WELLNESS deneyimleri bulunan uzmanlarla eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 
 
Ulusal tecrübe kadar uluslararsı tecrübeye de önem veriyoruz. Bunun nedeni uluslararası düzeyde trendleri takip etmek ve farklı ülke örnekleri ile benchmarking yolu ile bilgi alışverişinde bulunmaktır. Özellikle yurt dışı ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz projeler kapsamında SPA&WELLNESS alanında yeni fikirler üreterek bu sektörün gelişmesine katkıda bulunuyoruz.
 
Tüm bu faaliyetleri yürütürken, kurumsal kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Hedeflerimizi rasyonel bir çerçevede belirleyip en uygun şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.
 

Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır