Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 

SPA & WELLNESS İNSAN KAYNAKLARI VE KARİYER Sen en iyi personeli istihdam etmek istiyor musunuz? Çalışanlarınız bazen sizi içinden çıkılması zor durumlara mı sürüklüyor? Nasıl bir performans değerlendirme sistemi oluşturdunuz ve bunun adil olduğuna inanıyor musunuz?
 
SPA & WELLNESS İnsan Kaynakları, Merkezinize personel seçimi ve istihdamı, personel kiralama, mülakat, SPA personel sorunları, ödeme sistemleri, gelişim ve kariyer geliştirme süreçlerini kapmakatadır.
 
SPA İnsan kaynakları ile ilgili olarak bir çok sorun yaşamakta ve bu sorunların cevabını aramaktayız. SPA İnsan kaynakları danışmanlığımız, size SPA süreçleri ve SPA İnsan Kaynakları konusunda uzmanlık, bilgi ve deneyim sağlayacaktır.
 
SPA İK Danışmalığına ihtiyacınız olduğu her yerde ulaşabilirsiniz. Telefon ya da e-mail yolu ile SPA İK ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.
 
 
0232 339 15 00 
0505 665 76 79
 
Bir işletmede genellikle bir İnsan Kaynakları departmanı bulunmaktadır. Çalışmalarımızla elde ettiğimiz deneyimler sonucunda SPA gibi küçük ölçekli işletmelerin İnsan Kaynakları süreçlerini yerine getirirken eksik kalan kısımların olduğu bilincine vardık. SPA İnsan Kaynakları bu soruna çözüm üretiyor ve SPA Merkezininzin İnsan Kaynakları Departmanı oluyor.
 
İnsan KAynakları, işletme içinde formel bir yapıda kurulmuş ve İK ile ilgili karar verme, hedef koyma, strateji belirleme, İK süreçlerini uygulama vb. faaliyetleri yerine getirmek için oluşturulmuş departmanlardır. SPA İK merkezinizin ihtiyaç duyduğu bütün bu süreçleri yerine getirmektedir.
 
SPA sektöründe etkililiği sağlamak ve rekabet avantajı kazanmak için İnsan kaynaklarının önemi büyüktür. Bu nedenle SPA İnsan Kaynakalrı ile ilgili rehberlik ve danışmanlık hizmeti alın...
 
 
 
 

Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır