Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 
SPA EĞİTİMİ
 
SPA & WELLNESS hizmeti sunan işletmelerin sayısı günden güne artmaktadır. Ancak, bu işletmeler aradıkları insan gücünü bir türlü istihdam edememektedir. Çalışanların hem yüksek ücretli çalışma fırsatı hem farklı ülke kültürlerini tanıma fırsatı hem de dil yeteneklerini geliştirme fırsatı buldukları bu sektörde hala neden istihdam açıklığı yaşanmaktadır?

 

SPA & WELLNESS Merkezlerinin açılma hızı ile doğru orantılı bir şekilde maalesef personel yetiştirilememektedir. Bu sorun da SPA&WELLNESS Sektöründe istihdam açığının oluşmasına neden olmaktadır. 

 
10 yıllık SPA&WELLNESS danışmanlığı doğrultusunda elde edilen deneyimlere dayanılarak, bu sektörde personel istihdamında oldukça zorlanıldığı kanısına vardık.  SPA yönetimi, deneyimli ve uluslararası projelerde görev yapmış eğitmen ve danışman kadrosuyla, SPA kurumlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda SPA Sektöründeki personel açığını göz önünde bulundurarak istihdam olanakları da sağlanmaktadır. SPA Sektörü insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğundan dolayı, eğitimsiz ve deneyimsiz personelin yapabileceği HATAlara asla katlanamayız ve buna göz yumamayız. Bu nedenle, eğitimlerimizle, personelin etkililiğini ve yetkinliğini artırıp hata yapma oranlarını en aza düşürmeyi hedeflemekteyiz.
 
SPA Merkezi işletmecileri, SPA & WELLNESS merkezlerinde fizik tedavi uzmanı, hemşire, masör veya masöz vb. personel istihdamında zorlanmamakta; ancak, yönetim ve satış & pazarlama alanlarında eğitimli ve deneyimli personel bulmakta oldukça zorluk çekmektedirler. Bunun nedeni, yönetim veya satış & pazarlama konusunda çalıştırılacak personelin hem yabancı dil bilmesi hem SPA & WELLNESS konularında temel bilgilere ve terminoloji bilgisine sahip olması hem de satış & pazarlama konusunda eğitimli ve tecrübeli olması gerekmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda, SPA & WELLNESS Sektörüne yönelik olarak “SPA Satış ve Pazarlama Eğitimi” ve “SPA Resepsiyonisti Eğitimi”  programlarını oluşturduk.
 
Bu eğitim programları ile SPA sektörüne eğitimli, yetenekli ve deneyimli personeli yetiştirmeyi amaç edindik. Bu eğitimler dâhilinde, hem akademik hayattan hem de pratik hayattan sektör temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirip eğitimlerimizde deneyimlerini paylaşmaları amacıyla birlikte çalışmalar yapmaya karar verdik. Programlarımıza katılanlara sağladığımız en büyük olanak ise, eğitim sonunda başarılı olan katılımcılarımıza iş imkanı sunmamız. Bu sayede kaliteli ve kalifiye personel yetiştiren aracı bir kurum olarak görev yapıp hem SPA merkezlerine İnsan Kaynakları alanında destek sağlıyoruz hem de insan gücü istihdam etmiş oluyoruz.   

EĞİTİMLERİMİZ


 

 
 • SPA Resepsiyonisti  
 • SPA & WELLNESS Hizmetilerinde Müşterinin Sesi ve Müşteri Sadakati Yaratma

 

 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde Strateji Geliştirme ve Hedef Belirleme

 

 • SPA & WELLNESS Pazarlaması Planı Oluşturma ve Yeni Müşteri Bulma Teknikleri

 

 • SPA & WELLNESS Merkezi Denetimi ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
 
 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde İnsan kaynakları ve Performans Değerleme

 

 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde Kalite Yönetimi

 

 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde Özdeğerlendirme ve İş Mükemmelliği

 

 • SPA & WELLNESS Merkezi Kar Artırma Yönetimleri

 

 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde Satın Alma ve Tedarik Süreci
 • SPA & WELLNESS Hizmetlerinde Etkili İletişim, Müşteri İlişkileri ve Çatışma
 • SPA & WELLNESS Personelinin Motivasyonu

 

 • SPA & WELLNESS Merkezinde Takım Çalışması ve Etkili Takım Oluşturma Süreci

 

 • SPA & WELLNESS Merkezinde Zaman Yönetimi
 • SPA Safety (Clients Safety & Patient Safety & Occupational Safety) (SPA Güvenliği)


Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır